lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Dalby Kenneth

Dalby Kenneth
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

Makista, člen posádky USS Voyager

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Learning Curve
 
Představitel: neznámé
 
Kariéra:
před 2371 Vyrostl ve federační kolonii poblíž bajorského prostoru. Byl problémovým mladíkem až do doby, kdy se zamiloval a navázal vážný vztah. Jeho přítelkyni však znásilnili a zabili Cardassiané a on potom odešel k Makistům.
2371 Je Makistou, členem Chakotayovy posádky. Začátkem dubna 2371 je spolu s Chakotayovou lodí unesen z Badlands, kde se chtěli skrýt před pronásledováním Cardassiany, paprskem bytosti nazývané Ochránce do Delta kvadrantu.
Zhruba o tři týdny později se poté, co Chakotay zničil jejich loď při zneškodnění kazonské lodi, stává členem posádky USS Voyager, kterou stihl stejný osud, když po Makistech pátrala (viz dvojepizoda VOY Caretaker).
Má potíže začlenit se do posádky absolventů Akademie, i když se snaží, protože vidí, že je to nezbytné. Přesto se zapletl do několika incidentů a kapitán na něj vyslechla několik stížností.
Když v důsledku virové nákazy začaly selhávat bioneurální gelové uzly Voyageru, pokouší se jeden z nich opravit, aniž by to nahlásil. Neplánovanou opravou narušuje několik probíhajících procesů na lodi, ovšem výtku poručíka Tuvoka vůbec neuznává. Jeho postoje vedou k tomu, že Tuvok na rozkaz kapitána zorganizuje výcvikový rychlokurs pro kadety Hvězdné flotily pro čtyřčlennou skupinu bývalých Makistů, do níž je rovněž zařazen. Když Tuvok zachrání mladého Gerrona, vyslouží si tak jeho uznání a Dalby je nadále ochoten respektovat pravidla a protokoly Hvězdné flotily (viz epizoda VOY Learning Curve).
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
Kenneth Dalby
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X