lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Davenportová Lucille

Davenportová Lucille
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

Země

Úmrtí:

Země

Povolání:

postava z holorománu

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Cathexis
 
Představitel: Kathryn Janewayová / Kate Mulgrew
 
Kariéra:
před 2371 Byla vytvořena jako fiktivní postava v holorománu ze staré Anglie cca 18. století, který byl součástí lodní knihovny mj. USS Voyager. V románu byla guvernantkou Henryho a Beatrice, dětí nedávno ovdovělého lorda Burleigha. O chod jeho domu se 20 let starala paní Templetonová.
2371 Právě tuto postavu si vybrala kapitán Janewayová z USS Voyager, když po několikaměsíční cestě Delta kvadrantem usoudila, že si také může dopřát rozptýlení. Její program měl označení Lambda 1.
Do sídla lorda Burleigha dorazila jednoho pozdního, velmi bouřlivého večera. Nejprve se setkala s paní Templetonovou, hospodyní, která se ji snažila zastrašit a ovládnout, ovšem neuspěla. Setkala se rovněž s lordem Burleighem, pak však byl program přerušen, protože kapitán se musela vrátit do reálného života: Tuvok a Chakotay se raketoplánem vraceli na Voyager oba v bezvědomí (viz epizoda VOY Cathexis).
Krátce nato se seznámila s oběma dětmi lorda Burleigha: malým lordem Henrym, který ji nehodlal příliš respektovat, protože moc neuměla latinsky, a jeho o něco starší sestrou lady Beatricí, která z nějakého důvodu tvrdila, že den předtím mluvila se svou zemřelou matkou. I toto setkání bylo krátké, protože na Voyageru se začaly objevovat poruchy způsobené nemocnými bioneurálními gelovými uzly (viz epizoda VOY Learning Curve).
2372 Potřetí se kapitán převtělila do Lucille Davenportové následujícího roku. Příběh ji zaskočil, protože lord Burleigh Lucille Davenportové vyznal lásku. Na palubě Voyageru v té době působil silný bothanský telepat a kapitána jeho vinou pronásledovaly holografické postavy i mimo simulátor. Bylo to naposledy, kdy jsme paní Davenportovou a rodinu lorda Burleigha viděli (viz epizoda VOY Persistence of Vision)
Paní Davenportová
Paní Davenportová
Paní Davenportová
Paní Davenportová
Paní Davenportová
Paní Davenportová
Paní Davenportová
Paní Davenportová
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X