lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Ihat Ijarna >>>

Icheb

Icheb
Druh:
Brunali / Borg
Pohlaví:
muž
Narození:
cca 2360 - Brunal
Úmrtí:
není známo
Povolání:
není známo
Rodinný stav:
svobodný

Rodina

otec:

Leucon

matka:

Yifay

Další důležité osoby

Sedmá z Devíti

B'Elanna Torres

Další informace

Učinkování:
Star Trek: VOY
Představitel:
Manu Intiraymi, Mark Bennington

Kariéra

před 2376

Jeho otec Leucon využil svých odborných znalostí genetického resekvencování, aby Icheba použil jako zbraň proti Borgům: vytvořit u něj genom, který u Borgů vyvolává patogen, který je pro ně smrtelný. Vyslal ho transwarpovým uzlem do prostoru Borgů, kde byl asimilován (viz epizoda VOY Child's Play).

2376

Objeven spolu s dalšími čtyřmi dětmi v borgské krychli, na níž všichni dospělí Borgové vymřeli a která je odříznutá od kolektivu.

Jeden z mladých Borgů je zabit a Icheb je se třemi dětmi přestěhován na Voyager, kde ho Doktor zbaví téměř všech borgských implantátů (viz epizoda VOY Collective).

Začíná nadšeně studovat, hodlá se věnovat astrometrice, zřejmě i proto, že se zamiloval do Sedmé z Devíti.

Krátce nato objeví posádka Voyageru jeho rodnou planetu a jeho rodiče a poněkud rozpolceného ho tam zanechává. Když ale objeví, že ho rodiče téměř okamžitě vyslali směrem k transwarpovému uzlu, aby byl opět asimilován, Voyager ho zachrání a zjistí pravdu o tom, co mu otec v dětství udělal. Icheb se rád vzdává domova a cestuje na Voyageru směrem k Alfa kvadrantu (viz epizoda VOY Child's Play).

2377

Poté, co bylo umožněna víceméně pravidelná komunikace Voyageru s Alfa kvadrantem, se rozhoduje, že se přihlásí k "dálkovému studiu" na Akademii Hvězdné flotily. Po složení přijímacích zkoušek hodlá studovat pod vedením Tuvoka, bývalého instruktora na Akademii.

Je ochoten obětovat své zdraví nebo i život a dát Sedmé svůj kortikální uzel, když její začne degenerovat a Doktor není schopen vyrobit náhradu. Sedmá mu potom pomáhá s přípravou na přijímací zkoušku na Akademii (viz epizoda VOY Imperfection).

2378

Po počátečním obdivu k Sedmé z Devíti se zamiloval také do B'Elanny Torres.

Vrátil se s posádkou Voyageru do Alfa kvadrantu a chystá se složit přijímací zkoušku na Akademii Hvězdné flotily (viz epizoda VOY Endgame).

Obrázky

Icheb (cca 2376)
Icheb (cca 2376)
Icheb (cca 2376)
Icheb (cca 2376)
Icheb (cca 2376)
Icheb (cca 2376)
Icheb (cca 2376)
Icheb (cca 2376)
<<< Ihat Ijarna >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries