lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Templetonová

Templetonová
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

Země

Úmrtí:

Země

Povolání:

hologram, hospodyně

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Cathexis
 
Představitel: Carolyn Seymour
 
Kariéra:
před 2371 Byla vytvořena jako fiktivní postava v holorománu ze staré Anglie cca 18. století, který je součástí lodní knihovny mj. USS Voyager. V románu byla hospodyní nedávno ovdovělého lorda Burleigha, o chod jehož domu se starala 20 let.
2371 Jako součást holorománu byla aktivována na USS Voyager poté, co kapitán Janewayová usoudila, že si po několikaměsíční cestě Delta kvadrantem zaslouží trochu rozptýlení, a vstoupila do něj jako paní Davenportová, guvernantka najatá lordem Burleighem, aby se starala o jeho dvě děti postrádající matku. Při prvním setkání s ní se snažila vymezit svou pozici nepostradatelné osoby s velkým vlivem na lorda. Shledala však, že paní Davenportová je sebevědomá žena, která se nedá snadno zastrašit nebo ovládnout (viz epizoda VOY Cathexis).
2372 Při jedné z dalších aktivací holorománu přivádí obě děti lorda Burleigha na svačinu, ovšem v poněkud nevhodnou chvíli, protože lord právě vyznává lásku guvernantce paní Davenportové. Její iluze potom dokonce pronásleduje kapitána, která je pod vlivem bothanského telepata, a chce ji ze žárlivosti probodnout nožem (viz epizoda VOY Persistence of Vision).
Paní Templetonová
Paní Templetonová
Paní Templetonová
Paní Templetonová
Paní Templetonová
Paní Templetonová
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X