lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Burleighová Beatrice Flora

Burleighová Beatrice Flora
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

Země

Úmrtí:

Země

Povolání:

hologram, lady

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
otec: Lord Burleigh
matka: Burleighová
bratr: Henry
 
Účinkování: VOY Cathexis
 
Představitel: Lindsey Haun
 
Kariéra:
před 2371 Byla vytvořena jako fiktivní postava v holorománu ze staré Anglie cca 18. století, který je součástí lodní knihovny mj. USS Voyager. V románu byla dcerou ovdovělého lorda Burleigha a měla bratra Henryho. O chod domu se 20 let starala hospodyně paní Templetonová. Její otec po smrti své manželky shledal, že jeho děti potřebují guvernantku, a podnikl příslušné kroky.
2371 Seznamuje se s paní Lucille Davenportovou, guvernantkou, kterou pro ni a jejího bratra vybral jeho otec a kterou v holorománu představuje kapitán Janewayová. Tvrdí, že den předtím hovořila se svou zesnulou matkou (viz epizoda VOY Learning Curve).
2372 Spolu se svým bratrem přichází posvačit, ovšem v poněkud nevhodnou chvíli, protože jeho otec právě vyznává lásku jeho guvernantce paní Davenportové. Odmítá okurkové sendviče a rozbije šálek s kytičkami po matce. Její iluze potom dokonce pronásleduje kapitána, která je pod vlivem bothanského telepata, po chodbách lodi a na ošetřovně (viz epizoda VOY Persistence of Vision).
Beatrice Burleighová
Beatrice Burleighová
Beatrice Burleighová
Beatrice Burleighová
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X