lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Nicolettiová Susan

Nicolettiová Susan
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

poručík Hvězdné flotily, členka posádky USS Voyager

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY State of Flux
 
Představitel: Christine Delgado
 
Kariéra:
před 2371 Je přidělena na zcela novou loď USS Voyager pod velením kapitána Janewayové. Slouží ve strojovně.
2371 Je na palubě, když Voyager pátrající v Badlands po zmizelé makistické lodi zachytí paprsek neznámého druhu a během několika vteřin ho přenese 70000 světelných let daleko do Delta kvadrantu (viz epizoda VOY Caretaker).
Šéfinženýr B'Elanna Torres ji jmenovala do svého výsadkového týmu, jehož úkolem bylo získat z kazonské lodi explozí zničené zařízení - jídelní replikátor - sestrojené na bázi federační technologie (viz epizoda VOY State of Flux).
2372 Při setkání Voyageru s prostorovou distorzí, která loď zcela deformuje a jejímž prostřednictvím se snažil s lidmi komunikovat neznámý druh, se Kes s Neelixem na palubě 8 dostanou před dveře její kajuty, ačkoliv ona je ubytována na palubě 4 (viz epizoda VOY Twisted).
Hraje na hoboj a připravuje s Harrym Kimem simulátorový program věnovaný vážné hudbě (viz epizoda VOY The Thaw).
Po šest měsíců o ni jeví zájem Tom Paris, ona ho ale odmítá. Tom se o ní vyjádřil, že má studené ruce a studené srdce (viz epizoda VOY The Thaw).
2373 Pomáhá B'Elanně Torres přeskupit dilithium za plného letu (viz epizoda VOY The Swarm).
2374 Je jednou z těch šťastných členů posádky, kteří obdrželi dopis z domova při první a nadlouho jediné příležitosti, kdy velitelství Hvězdné flotily bylo schopno kontaktovat Voyager pomocí hirogenské retranslační sítě (viz epizoda VOY Hunters).
2375 Spolu s praporčíkem Kimem je přidělena do místnosti transportéru 2 během devorské inspekce, když Voyager převážel brenarské telepaty, kteří byli před Devory skryti v paměti transportéru (viz epizoda VOY Counterpoint).
Později téhož roku pracovala s poručíkem B'Elannou Torres ve strojovně. Tam ji i B'Elannu omráčila Sedmá z Devíti, když se celá posádka dostala pod vliv telepatické bytosti, která se chystala Voyager pozřít. Pro Sedmou to byla jediná možnost, jak Voyager zachránit (viz epizoda VOY Bliss).
2376 Měla službu ve strojovně, když se na Voyager dostali dva astronauti z planety, kde čas ubíhal nepoměrně rychleji než v celém okolním vesmíru. Stejně jako všechny členy posádky ji viděli zcela bez pohybu (viz epizoda VOY Blink of an Eye).
2377 Když Voyager prodělával důkladnou údržbu na neobydlené planetě v prostoru Annarské říše, dostala od B'Elanny Torres za úkol namontovat na jisté relé nový fázový kompenzátor (viz epizoda VOY Nightingale).
Poručík Susan Nicolettiová (2373)
Poručík Susan Nicolettiová (2373)
Poručík Susan Nicolettiová (2373)
Poručík Susan Nicolettiová (2373)
Poručík Susan Nicolettiová (2373)
Poručík Susan Nicolettiová (2373)
Poručík Susan Nicolettiová (2375)
Poručík Susan Nicolettiová (2375)
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X