lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Culluh

Culluh
Druh:

Kazon

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

první maje klanu Nistrim

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
družka: Seska
syn: jméno neznámé, matka Seska
 
Další důležité osoby:
  Seska
 
Účinkování: VOY State of Flux
 
Představitel: Anthony De Longis
 
Kariéra:
2371 Byl majem kazonského klanu Nistrim. Od Kazonů-Ogla se k němu dostaly zprávy o pokročilé technologii Voyageru a on se rozhodl, že ji získá a stane se díky ní prvním a nejdůležitějším majem všech Kazonů.
Voyager kontaktoval poprvé, když tragicky dopadl první pokus implementovat federační technologii - jídelní replikátor - na nistrimské lodi. Na této lodi zahynuli všichni kromě jednoho člena posádky. Toho Doktor na Voyageru léčil, a to s jistou nadějí, Culluh však musel zabránit tomu, aby cokoliv prozradil, a jeho podřízený ho při návštěvě ošetřovny zabil nervovým toxinem. Seska však byla při tomto incidentu odhalena, takže použila připravenou transportní sekvenci a transportovala se k němu. Od té doby s ní žil (viz epizoda VOY State of Flux).
2372 Se Seskou plánoval, jak získat federační technologii, aby posílil postavení své sekty. Jeho mužům se podařilo získat na Voyageru modul transportéru a pak zajmout Chakotaye, který ho přišel získat zpět nebo zničit. Tento jeho počin byl neúspěšný (viz epizoda VOY Maneuvers).
Ve své aroganci zničil spojenectví, které mu pod tlakem okolností nabídla kapitán Janewayová, ještě dřív, než začalo. Zúčastnil se pak rozhovorů, které zorganizovala kapitán Janewayová na radu Mabuse, člena trabské vlády, a byl málem zabit, když na jednání zaútočila trabská loď (viz epizoda VOY Alliances).
Sesce se narodil syn, o němž tvrdila, že je Chakotayův, Doktor pak ale zjistil, že je jeho.
Spolu se Seskou vypracoval a úspěšně provedl komplikovaný plán, podařilo se mu zmocnit se Voyageru a celou jeho posádku vysadit na Hanonu IV. Doktor a Lon Suder za vydatné pomoci Toma Parise a Talaxianů dobyli Voyager zpět. Seska přitom byla zabita. Culluh vzal syna na palubu své lodi a unikl (viz epizoda VOY Basics).
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
Maje Culluh
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X