lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hargrove

Druh:

neznámý

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

poručík Hvězdné flotily

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Eye of the Needle
 
Představitel: neznámé
 
Kariéra:
před 2371 Je přidělen na zcela novou loď USS Voyager pod velením kapitána Janewayové.
2371 Je na palubě, když Voyager pátrající v Badlands po zmizelé makistické lodi zachytí paprsek neznámého druhu a během několika vteřin ho přenese 70000 světelných let daleko do Delta kvadrantu (viz epizoda VOY Caretaker). Několik týdnů poté, co Voyager vyrazil směrem k Alfa kvadrantu, se u něj vyskytlo podezření na arthijskou chřipku (viz epizoda VOY Eye of the Needle).
O několik týdnů později byl opět na ošetřovně. Kes vycítila, že tam byl, i když odešel před několika hodinami. K této příhodě došlo týden před střetem Voyageru s Komary z mlhoviny z temné hmoty (viz epizoda VOY Cathexis).
2372 Při setkání Voyageru s prostorovou distorzí, která loď zcela deformuje a jejímž prostřednictvím se snažil s lidmi komunikovat neznámý druh, se Kes s Neelixem na palubě 8 dostanou před dveře jeho kajuty, ačkoliv on je ubytován na palubě 7 (viz epizoda VOY Twisted).
Kapitán Janewayová pod vlivem bothanského telepata vidí v jídelně talíř s okurkovými sendviči a Neelix jí říká, že si je poručil právě on (viz epizoda VOY Persistence of Vision).
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X