lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Sandrine

Sandrine
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

majitelka baru, hologram

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY The Cloud
 
Představitel: Judy Geeson
 
Kariéra:
60. léta 24. století Je majitelkou baru U Sandriny v Marseille na Zemi, který je ve vlastnictví její rodiny už šest generací. Častým návštěvníkem baru byl Tom Paris v době, kdy studoval druhý semestr na Akademii Hvězdné flotily. Pro absolvování fyzického tréninku si tehdy vybral Marseille. Sandrine měla pro Parise údajně slabost mimo jiné kvůli jeho příjmení (viz epizoda VOY The Cloud).
2371 Tom Paris ji naprogramoval jako jednu z postav svého simulátorového programu uvádějícího její bar (viz epizoda VOY The Cloud).
2372 Její bar existuje v Marseille i v pozměněné realitě, která vznikla, když Harry Kim proťal v raketoplánu Drake časový proud neznámého druhu. Stále byl oblíbeným místem Toma Parise (viz epizoda VOY Non Sequitur).
V jejím baru, v programu Paris 3 v simulátoru 2, uspořádá posádka narozeninovou party pro Kes, jíž se zúčastní také Doktor. Považuje Doktora za svého atraktivního zaměstnance. V baru se pak nedobrovolně sejde část posádky, když se loď setká s prostorovou distorzí, která ji zcela deformuje a jejímž prostřednictvím se snažil s lidmi komunikovat neznámý druh (viz epizoda VOY Twisted).
Sandrine
Sandrine
Sandrine
Sandrine
Sandrine
Sandrine
Sandrine
Sandrine
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X