lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Elizabeth

Elizabeth
Druh:

po otci Pozemšťan, po matce Vulkanec

Pohlaví:

žena

Narození:

cca září 2154 - Měsíc

Úmrtí:

leden 2155 - paluba Enterprise NX-01

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
otec: Charles "Trip" Tucker
matka: T'Pol
dědeček: Charles Tucker II.
babička: T'Les
teta: Elizabeth Tuckerová
pradědeček: Charles Tucker I.
 
Účinkování: ENT Demons
 
Představitel: neznámé
 
Kariéra:
2154 Je naklonována na základě DNA komandérů T'Pol a Tuckera z Enterprise NX-01 kapitána Archera skupinou genetiků pracujících pro Johna Fredericka Paxtona, vůdce izolacionistické a rasistické organizace Terra Prime, kteří jsou členy této organizace či s ní alespoň sympatizují. Je na Měsíci v Paxtonově důlní kolonii Orpheus, kde se o ni starají zdravotní technici Susan Khouriová a Mercer. Účelem její existence je ukázat lidstvu, jak odporné je míšení druhů a jak je naopak důležité zachovat genetickou čistotu.
Její stav je neustále monitorován, protože má různé zdravotní potíže.
2155 Její existence vyjde předčasně najevo, když ji prozradí její ošetřovatelka Susan Khouriová, která nesnesla vědomí, že její pacientka má být zabita.
20. ledna, když ji na Měsíci najde T'Pol, která se ji spolu s Tripem vydala do kolonie Orpheus hledat, se zdá být zcela v pořádku, její stav se ale rychle zhoršuje. Její imunitní systém si s dvojí DNA neví rady. Když se 21. ledna dostane na Enterprise, je doktor Phlox nucen konstatovat, že jí nedokáže pomoci, že lidská a vulkanská DNA jsou pravděpodobně inkompatibilní.
Krátce před smrtí jí T'Pol dá jméno Elizabeth na památku Tripovy sestry, která zahynula při útoku Xindi roku 2153 (viz epizoda ENT The Expanse), což Tripa velmi potěší. Její nedobrovolní genetičtí rodiče její smrti velmi želí.
Krátce nato doktor Phlox zjistí, že její potíže byly zaviněny chybným procesem klonování, že lidé a Vulkanci budou moci mít spolu děti.
Elizabeth
Elizabeth
Elizabeth
Elizabeth
Elizabeth
Elizabeth
Elizabeth
Elizabeth
Elizabeth s matkou
Elizabeth s matkou
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X