lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Masaro

Masaro
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

22. ledna 2155 - paluba Enterprise NX-01

Povolání:

člen posádky Enterprise NX-01

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: ENT Bound
 
Představitel: Josh Holt
 
Kariéra:
před 2154 Je členem izolacionistické a rasistické organizace Terra Prime, jejímž vůdcem je John Frederick Paxton. Jako člen posádky Enterprise NX-01 předává Paxtonovi informace o všech misích lodi a kromě toho pro něj také shromáždí vzorky DNA všech členů posádky (viz epizoda ENT Terra Prime).
2154 Slouží na Enteprise NX-01 kapitána Archera ve strojovně. Když je loď poškozena sabotáží poručíka Kelbyho a střelbou Harrad-Sara, je jeho úkolem opravit injektory (viz epizoda ENT Bound).
2155 Když se má raketoplán s výsadkem dostat schovaný před senzory těžebního zařízení Orpheus za jádrem komety Burke na Mars, aby Paxtona zastavil, poškodí ho tak, že těsně před přistáním vypadnou všechny systémy. Pouze Mayweatherova duchapřítomnost a pilotovací umění výsadek zachránilo. Po zatčení Paxtona a návratu na Enterprise vyjde při vyšetřování najevo, že sabotáž na raketoplánu provedl on. Navíc panují obavy, že by se mohl snažit spáchat atentát na ministra Samuelse, který byl v tom okamžiku na palubě.
Dozvídá se - není jasné, jak - o svém odhalení a s namířenou fázovou pistolí zastihne kapitána Archera o samotě. Kapitánovi se omluví, vysvětlí, že věřil tomu, co Terra Prime dělá, že nikdy nechtěl, aby došlo k jakémukolv zranění, požádá ho, aby vyřídil omluvu jeho rodičům, a zastřelí se výstřelem z fázové pistole do spánku (viz epizoda ENT Terra Prime).
Praporčík Masaro
Praporčík Masaro
Praporčík Masaro
Praporčík Masaro
Praporčík Masaro
Praporčík Masaro
Praporčík Masaro
Praporčík Masaro
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X