lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Erickson Emory

Erickson Emory
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

cca 2085 - Země

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

inženýr a technik, vynálezce transportéru

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
syn: Quinn
dcera: Danica
 
Účinkování: ENT Daedalus
 
Představitel: Bill Cobbs
 
Kariéra:
před 2117 Zná se se Zeframem Cochranem, vynálezcem warp pohonu. Od něj se naučil oceňovat dobrodiní "tekuté odvahy". Zřejmě v téže době se seznámil také s Cochranovým mladým spolupracovníkem Henrym Archerem a obě rodiny se velmi spřátelily.
před 2139 Vynalézá transportér jako relativně mladý muž a experimenty a testování ho při tom připravují o zdraví, je od té doby v podstatě odkázán na kolečkové křeslo. Ve snaze dokázat v životě ještě něčeho, co by se alespoň přiblížilo významu transportéru, začíná provádět experimenty se subkvantovým transportérem, jehož dosah je teoreticky neomezený. Při jednom z praktických experimentů zůstává jeho syn Quinn polapen v jiné dimenzi. Erickson je přesvědčen, že stále žije, a jeho jediným cílem v životě je přitáhnout ho zpět.
2149 Daří se mu získat od Hvězdné flotily loď, s níž letí do oblasti vesmíru, kde Quinn zmizel. I na této lodi se vyskytovala nebezpečná fluktuující subprostorová anomálie, která o pět let později zabila člena posádky Enterprise praporčíka Burrowse, tuto informaci však kapitánu Archerovi zapře. Pokus o přitažení Quinna transportérem tentokrát selže.
2154 Díky své vážnosti u velení Hvězdné flotily získává povolení použít Enterprise kapitána Archera k údajným experimentům se subkvantovým transportérem, o němž je už přesvědčen, že nikdy nebude fungovat. Ve skutečnosti je připraven provést takové modifikace transportéru, aby mohl přitáhnout svého syna z jiné dimenze. To se mu nakonec za podpory kapitána Archera podaří, avšak Quinn žije pouhých několik vteřin. I tak je pro všechny lepší, že může jeho tělo dovézt na Zemi, kde ho čeká trest za podvod, který způsobil smrt jednoho člena posádky Enterprise.
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
Doktor Emory Erickson
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X