lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Vorik

Vorik
Druh:

Vulkanec

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

praporčík, technik ve strojovně USS Voyager

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
družka: doma na Vulkanu zanechal mladou ženu, s níž byl jako dítě mentálně spojen, jméno neznámé
 
Další důležité osoby:
  B'Elanna Torres, šéfinženýrka USS Voyager
 
Účinkování: Star Trek: VOY
 
Představitel: Alexander Enberg
 
Kariéra:
před 2371 Vystudoval Akademii Hvězdné flotily a s hodností praporčíka byl přidělan na USS Voyager jako technik ve strojovně. Jako mladík zkoumal po mnoho roků vždy v létě Osanské jeskyně.
2371 Spolu s Voyagerem pátrajícím po zmizelé makistické lodi byl z Badlands poblíž Deep Space Nine unesen Ochráncovým paprskem do Delta kvadrantu. Je jedním ze dvou Vulkanců, kteří tento kataklyzmatický transfer přežili (viz epizoda VOY Caretaker).
2373 Zažívá svůj první pon-farr. Jelikož jeho družka je pro něj nedostupná, projevuje se jeho obdiv k šéfinženýrce B'Elanně Torresové a Vorik obrací svou pozornost k ní. Když B'Elanna odmítá jeho návrh na svazek, zajde tak daleko, že se s ní násilně mentálně spojí, což i u ní vyvolá podobné symptomy jako pon-farr. Doktor se bez úspěchu snaží léčit Vorika pomocí simulátorové vulkanské ženy a problém ohrožující život jeho i B'Elanny se nakonec vyřeší jejich bojem (viz epizoda VOY Blood Fever).
2375 Podílí se na stavbě Deltaplánu. Měl se místo B'Elanny Torres, která byla v hluboké depresi, zúčastnit jeho prvního letu majícího za cíl vytažení sondy z atmosféry plynného obra, B'Elanna se ale rozhodla letu zúčastnit (viz epizoda VOY Extreme Risk).
Když Voyager prolétá devorským prostorem, je jedním ze tří Vulkanců a Betazoidů, kteří musí být skryti v nekonečné smyčce transportéru, aby unikli devorským inspektorům pátrajícím po telepatech, které pokládají za zločince porušující základní pravidlo důvěry (viz epizoda VOY Counterpoint).
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
Vorik
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X