lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Jaya

Jaya
Druh:

Pozemšťan - Vylepšený

Pohlaví:

žena

Narození:

cca 2132 - Trialas IV

Úmrtí:

květen 2154 - na palubě klingonského dravého ptáka

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: ENT Borderland
 
Představitel: neznámé
 
Kariéra:
2. polovina 20. století Byla vypěstován s největší pravděpodobností in vitro pozemskými eugeniky a v embryonálním stavu geneticky zdokonalena. K jejímu narození však už nedošlo, po skončení Eugenických válek byla spolu s 1800 dalšími takovými embryi uskladněna na Kryostanici 12.
2132 Její embryo bylo jedním z devatenácti, která ukradl doktor Arik Soong, tehdejší vedoucí výzkumného lékařského týmu na stanici. Téhož či následujícího roku bylo její embryo vypěstováno v inkubátoru a ona se narodila. Soong se o takto narozené tzv. vylepšené staral, vzdělával je a vychovával až do roku 2143.
2143 Po odchodu dr. Soonga zůstává skupina vylepšených na planetě sama, avšak dokáže přežít. Jejím vůdcem se stává Raakin.
2153 Skupina ze svého středu vypudila Smika, chlapce, který nebyl vylepšený, ač podle slov dr. Phloxe nebyl normální.
2154 Nepatří k nejsilnějším ve skupině, avšak jako většina si nejsilnější nehodlá znepřátelit. Když vypukne boj o moc mezi Raakinem a Malikem, rozpozná, že Malik zvítězí, a podporuje ho. Je jednou z těch, které dr. Soong pozná, když ho vylepšení osvobodí z vězení na Enterprise NX-01 kapitána Archera. Umírá při explozi klingonského dravce, když Malik přetížením reaktoru způsobí explozi poté, co byli dostiženi Enterprise NX-01 kapitána Archera.
Jaya
Jaya
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X