lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Saul

Saul
Druh:

Pozemšťan - Vylepšený

Pohlaví:

muž

Narození:

cca 2132 - Trialas IV

Úmrtí:

květen 2154 - na palubě klingonského dravce

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: ENT Borderland, Cold Station 12 a The Augments
 
Představitel: neznámé
 
Kariéra:
2. polovina 20. století Byl vypěstován s největší pravděpodobností in vitro pozemskými eugeniky a v embryonálním stavu geneticky zdokonalen. K jeho narození však už nedošlo, po skončení Eugenických válek byl spolu s 1800 dalšími takovými embryi uskladněn na Kryostanici 12.
2132 Jeho embryo bylo jedním z devatenácti, která ukradl doktor Arik Soong, tehdejší vedoucí výzkumného lékařského týmu na stanici. Téhož či následujícího roku bylo jeho embryo vypěstováno v inkubátoru a on se narodil. Soong se o takto narozené tzv. vylepšené staral, vzdělával je a vychovával až do roku 2143.
2143 Po odchodu dr. Soonga zůstává skupina vylepšených na planetě sama, avšak dokáže přežít. Jejím vůdcem se stává Raakin.
2153 Skupina ze svého středu vypudila Smika, chlapce, který nebyl vylepšený, ač podle slov dr. Phloxe nebyl normální.
2154 Nepatří k nejsilnějším ve skupině, avšak jako většina si nejsilnější nehodlá znepřátelit. Když vypukne boj o moc mezi Raakinem a Malikem, jako jeden z prvních rozpozná, že Malik zvítězí, a zúčastní se s ním přepadení klingonského dravce, které Raakin neschválil, a od té doby stojí za ním. Umírá při explozi klingonského dravce, když Malik přetížením reaktoru způsobí explozi poté, co byli dostiženi Enterprise NX-01 kapitána Archera.
Saul
Saul
Saul
Saul
Saul
Saul
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X