lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Karlovassi Udar

Karlovassi Udar
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

cca 2132

Úmrtí:

květen 2154 - Kryostanice 12

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

svobodný

 
Rodina:
otec: Miklos Karlovassi
matka: Irina
 
Alternativy: Smike
 
Účinkování: ENT Cold Station 12
 
Představitel: Kaj-Erik Eriksen
 
Kariéra:
před 2153 Vyrůstá na Trialasu IV se skupinou geneticky zdokonalených dětí, pozůstatků genetického inženýrství 2. poloviny 20. století. Není jasné, jak se mezi nimi ocitl. Pokud byl vypěstován z embrya, které bylo uskladněno na Kryostanici 12 a které v roce 2132 ukradl dr. Arik Soong, pak byl jako produkt genetického inženýrství velmi nepovedený: doktor Phlox zjistil, že není vylepšený (má však vylepšený sluch), že však představuje anomálii. Tato skupina dětí osaměla v roce 2143, kdy Soong z neznámého důvodu opustil planetu, byl zatčen a odsouzen na doživotí.
2153 Vylepšení ho jako slabého a nedokonalého přestávají tolerovat a vylučují ho ze svého středu. Je nucen v izolaci přežívat na nepříliš přívětivé planetě.
2154 Zůstává na planetě zcela sám poté, co vylepšení odcestovali na uneseném klingonském dravci. Při průzkumu tábora vylepšených ho objeví posádka Enterprise NX-01 kapitána Archera a bere ho na palubu. Kapitán Archer ho informuje, kdo byli jeho biologičtí rodiče, a seznamuje ho s fakty o Eugenických válkách. Brzy překonává nenávist k Zemi, kterou v něm vypěstoval dr. Soong, a je připraven vrátit se na Zemi a začít normálně žít.
Na žádost kapitána Archera se zúčastní výsadku na Kryostanici 12, kterou obsadili vylepšení. Je zastřelen Malikem těsně předtím, než ze stanice odlétají.
Smike
Smike
Smike
Smike
Smike
Smike
Smike
Smike
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X