lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Darvin Arne

Darvin Arne
Druh:

Klingon

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

asistent podsekretáře Barise

Rodinný stav:

neznámý

 
Alternativy: Waddle Barry
 
Účinkování: TOS The Trouble with Tribbles, DS9 Trials and Tribble-ations
 
Představitel: Charlie Brill
 
Kariéra:
2267 Agent klingonské tajné služby. Byl chirurgicky pozměněn, aby vypadal jako člověk, a stal se asistentem podsekretáře Barise. Jeho úkolem bylo sabotovat rozvojový projekt Federace pro Shermanovu planetu tím, že otráví úrodnou odrůdu obilí zvanou quadrotriticale, která byla skladována na vesmírné stanici K-7. K jeho smůle se zrovna v kritickou dobu na stanici přemnožili tribblové, kteří Klingony srdečně nenávidí. Kapitán Kirk, jehož USS Enterprise NCC-1701 byla přivolána na ochranu obilí, pomocí tribbla zjistil, že Darvin je Klingon (viz epizoda TOS The Trouble with Tribbles).
2267-2372 Klingonská tajná služba se k němu po tomto fiasku obrátila zády, ponechala mu jeho lidský vzhled a donutila ho žít v exilu. Následujících 105 let vystupoval jako člověk, obchodník jménem Barry Waddle. Po celou tu dobu proklínal kapitána Kirka.
2372 Klingonská invaze do Cardassie ho zastihla na Cardassii, odkud se nemohl dostat. Velmi těžce snášel zejména cardassijskou stravu.
2373 Darvin zjistil, že cardassijská vláda vrací Bajoranům Orb času a že ho poveze USS Defiant pod velením kapitána Siska. Využil toho, nastoupil na USS Defiant jako cestující, vloupal se do místnosti, kde byl Orb uložen a celou loď přenesl ke stanici K-7 do roku 2267. Transportoval se na stanici a do jednoho z tribblů ve skladišti umístil bombu. Posádka Defiantu však jeho úmysl odhalila a kapitán Sisko s Jadzií Dax stihli bombu najít a dát odtransportovat do vesmírného prostoru dřív, než mohla zabít kapitána Kirka, kterému měla spadnout na hlavu. Darvin byl zatčen, vrácen do roku 2373 a postaven před soud (viz epizoda DS9 Trials and Tribble-ations).
Arne Darvin
Arne Darvin
Arne Darvin
Arne Darvin
Arne Darvin (2373)
Arne Darvin (2373)
Arne Darvin (2373)
Arne Darvin (2373)
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X