lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Joaquin

Joaquin
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

Země

Úmrtí:

2285 - paluba USS Reliant

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: TOS Space Seed, Star Trek II: The Wrath of Khan
 
Představitel: Mark Tobin, Judson Scott
 
Kariéra:
90. léta 20. století Je jedním z geneticky vyšlechtěných lidí. Jako stoupenec Khana Nooniena Singha se zúčastní eugenických válek a po porážce prchá spolu s ním a dalšími ze Země na vesmírné lodi Botany Bay. Všichni jsou uloženi do kryonického spánku.
2267 Botany Bay byla objevena USS Enterprise NCC-1701 pod velením kapitána Kirka a on je jedním z těch, kdo přežili. Podílí se na Khanově pokusu zmocnit se Enterprise. Když pokus selhává, je spolu s ním odsouzen do exilu na Ceti Alpha V (viz epizoda TOS Space Seed).
2285 Na planetu přichází výsadek z USS Reliant, kapitán Terrell a komandér Chekov. Pátrají po planetě, která je zcela bez života, aby mohli provést poslední fázi testování projektu Genesis doktorky a doktora Marcusových. Ceti Alpha V se na lodních přístrojích jeví téměř bez života, vesmírná katastrofa totiž před lety změnila oběžnou dráhu planety, na níž vyhynul téměř veškerý život. Výsadek se střetává s Khanem a jeho lidmi. Khanovi se podaří zmocnit se Reliantu a Joaquin je jedním z těch, kdo ho doprovází. Zahyne na můstku Reliantu v mlhovině Mutara, protože Khan, zaslepený touhou pomstít se kapitánu Kirkovi, se nehodlá spokojit s tím, že se jim podařilo uniknout z planety (viz film Star Trek II: The Wrath of Khan).
Joaquin
Joaquin
Joaquin
Joaquin
Joaquin
Joaquin
Joaquin (2285)
Joaquin (2285)
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X