lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Menos

Menos
Druh:

Vulkanec

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

agent vulkanského ministerstva bezpečnosti

Rodinný stav:

snad ženatý

 
Rodina:
manželka: pokud opravdu existuje, jméno neznámé
dcery: dvě, pokud opravdu existují, jména neznámá
 
Účinkování: ENT The Seventh
 
Představitel: Bruce Davison
 
Kariéra:
kolem 2050 Pracuje jako agent vulkanského ministerstva bezpečnosti. Když část obyvatel planety Ageron požádá vulkanskou vládu, aby pomohla očistit jejich společnost a vládu od zločineckých živlů, je jedním z více než stovky agentů, kteří jsou chirurgicky pozměněni, vycvičeni a vysláni na Ageron, aby infiltrovali tamní zločinecké organizace. Zapojuje se do některého z pašeráckých gangů.
kolem 2120 Po úspěšné přeměně ageronské společnosti dostává jako všichni agenti rozkaz vrátit se na Vulkan. Z řady důvodů - pašování je příliš výnosné, obává se návratu a rehabilitace, možná založil rodinu či se ji chystá založit - rozkazu neupolechne a spolu s dalšími 18 agenty se stává uprchlíkem, po němž vulkanské ministerstvo bezpečnosti nepřestává pátrat.
kolem 2135 Spolu s partnerem Jossenem se hodlá skrýt na Rise, protože se domnívá, že to je místo, kde po něm Vulkanci nebudou pátrat. Je tam však vyslána T'Pol, která v té době pro vulkanské ministerstvo bezpečnosti pracuje, a ta při pronásledování v sebeobraně zastřelí Jossena. Jemu se však podaří uprchnout a od té doby ho nikdo nezahlédl.
2152 Vulkanci ho lokalizují na planetě v soustavě Pernaia a T'Pol, sloužící v té době jako vědecký důstojník na Enterprise NX-01 kapitána Archera, dostává možnost zatknout ho: dokončení úkolu je pro Vulkance věcí cti. T'Pol ho s podporou kapitána Archera zatýká a ukazuje se, že informace ministerstva bezpečnosti byly správné: opravdu byl pašerákem biotoxinů používaných mimo jiné při výrobě transgenických zbraní. Je předán na Ni'Rah kapitána Tavika a dopraven na Vulkan.
Menos
Menos
Menos
Menos
Menos
Menos
Menos
Menos
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X