lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Lucas Jeremy

Lucas Jeremy
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

lékař

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: ENT Dear Doctor a další
 
Představitel: neznámé
 
Kariéra:
před 2151 Když dr. Phlox pobýval na Zemi v rámci Mezidruhového lékařského výměnného programu, pomohl mu orientovat se v pozemském životě a lidských zvycích. Oba muži se velmi spřátelili. Doktor Lucas byl pak v rámci tohoto programu přidělen na Denobulu, domovskou planetu dr. Phloxe.
2151-2154 Oba lékaři udržují osobní korespondenci, kdykoliv je to možné, a vyměňují si poznatky a zkušenosti. Doktor Lucas obdržel od doktora Phloxe například jeho komentáře k lidskému chování a také tipy, jak by si měl poradit s rituály Denobulanů při namlouvání (viz epizody ENT Dear DoctorDoctor's Orders). V průběhu roku 2153 je jmenován vedoucím pracovníkem Kryostanice 12 (viz epizoda ENT Cold Station 12).
2154 Kryostanici 12 přepadá skupina vylepšených hodlající si odvézt dalších zhruba 1800 embryí, která zde jsou už delší dobu uskladněna. Odolává dr. Ariku Soongovi, dokud nehrozí bezprostřední smrt jeho příteli Phloxovi z Enterprise NX-01 kapitána Archera, která sem přiletěla při stíhání vylepšených (viz epizoda ENT Cold Station 12).
Doktor Jeremy Lucas
Doktor Jeremy Lucas
Doktor Jeremy Lucas
Doktor Jeremy Lucas
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X