lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Keenser  (alternativní realita)

Keenser (alternativní realita)
Druh:

neznámý

Pohlaví:

neznámé

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

inženýr, důstojník Hvězdné flotily

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: film Star Trek
 
Představitel: Deep Roy
 
Kariéra:
2258 Důstojník Hvězdné flotily neznámého druhu. Byl přidělen na automatickou základnu Federace na Delta Vega, sousední planetu Vulkanu v soustavě 40 Eridani, kde pracoval s inženýrem Montgomerym Scottem jako jediní dva členové osazenstva. Se Scottym ho pojilo přátelství a zarmoutilo ho, když se Scotty s Kirkem odtransportovali na USS Enterprise kapitána Kirka.
Když se posádce Enterprise podařilo porazit romulanského kapitána Nerona a jeho loď Naradu, přidal se Keenser k její posádce, kde sloužil pod Scottym, který se stal lodním šéfinženýrem (viz film Star Trek).
2259 Spolu se Scottym opustil Enterprise poté, co Scotty rezignoval, protože mu nebylo dovoleno prozkoumat 72 experimentálních fotonových torpéd, které dal na palubu transportovat admirál Marcus. V San Francisku na Zemi obdrželi zprávu od kapitána Kirka se žádostí, aby prozkoumali souřadnice, které jim poslal. V doku u Jupitera objevili USS Vengeance. Keenser se pak po Scottyho boku vrátil na Enterprise (viz film Star Trek Into Darkness).
Kenseer
Kenseer
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X