lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Kirková Winona  (alternativní realita)

Kirková Winona (alternativní realita)
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

důstojník Hvězdné flotily

Rodinný stav:

vdova, podruhé provdaná

 
Rodina:
otec: James
manžel: George Kirk
2. manžel: jméno neznámé
syn: George Samuel Kirk
syn: James Tiberius Kirk
tchán: Tiberius Kirk
 
Účinkování: film Star Trek
 
Představitel: Jennifer Morrison
 
Kariéra:
Poznámka: Jelikož se Winona Kirková narodila dlouho před okamžikem, kdy se romulanský kapitán Nero z roku 2387 vynořil z černé díry do roku 2233, čímž způsobil vznik nové časové linie - alternativní reality, jsou do tohoto okamžiku okolnosti jejího života totožné s Winonou Kirkovou z hlavní časové linie.
před 2233 Manželka poručíka Hvězdné flotily George Kirka, podle neoficiálních pramenů sama příslušnice Hvězdné flotily. Před rokem 2233 měla jednoho syna, George Samuela.
2233 Ve vysokém stupni těhotenství cestovala se svým manželem na USS Kelvin kapitána Robaua. Kelvin se střetl s romulanskou lodí Narada kapitána Nerona a nebyl pro ni důstojným soupeřem. Kapitán Robau odletěl raketoplánem na Naradu, jak to Nero požadoval, a jmenoval George Kirka výkonným kapitánem. Po značném poškození lodi byl Kirk nucen nařídit evakuaci, a tak Winona, která právě v okamžiku útoku začala rodit, odletěla na palubě lékařského raketoplánu 37. Jejich druhý syn se narodil ještě včas, aby se jeho otec dozvěděl o jeho existenci. Winona ho chtěla pojmentovat Tiberius po manželově otci, George to ale se smíchem odmítl a navrhl, aby mu dali jméno James po Winonině otci. Několik okamžiků nato navedl George Kelvin na kolizní kurz, musel to však provést ručně, a tak při nárazu zahynul. Winona pak dala svému mladšímu synovi jméno Tiberius jako druhé jméno.
po 2233 Winona se znovu provdala a žila s manželem a oběma syny na Zemi v Iowě. Jako důstojník Flotily zřejmě často pobývala mimo planetu, proto nebyla u toho, když Jim ve svých asi 12 letech svému nevlastnímu otci ukradl historickou Corvettu z 20. století a zničil ji.
Winona Kirková se svým druhým synem Jamesem T.
Winona Kirková se svým druhým synem Jamesem T.
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X