lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Jaryn

Jaryn
Druh:

Lokirrim

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

lékařka, poručík

Rodinný stav:

svobodná

 
Rodina:
bratr: Lohden
 
Další důležité osoby:
  Ranek
 
Účinkování: VOY Body and Soul
 
Představitel: Megan Gallagher
 
Kariéra:
před 2377 Na její výchově a výchově jejího bratra Lohdena se významnou měrou podílel fotonik - hologram Emmik. Velmi ji zklamalo, když se Emmik přidal ke vzpouře lokirrimských fotoniků, přestože s ním její rodina podle svého přesvědčení zacházela jako se svým členem.
2377 Sloužila na lokirrimské hlídkové lodi kapitána Raneka jako lékař, inženýr i taktický důstojník, protože loď přišla o třetinu své posádky v důsledku vzpoury fotoniků. Když posádka její lodi zjistila, že Deltaplán II s praporčíkem Kimem, Sedmou z Devíti a Doktorem na palubě, převáží zakázaného fotonika, zajala je, Sedmá si ovšem stáhla Doktorův program do svého kortikálního uzlu, aby nebyl dekompilován. Jaryn se spřátelila s Doktorem v těle Sedmé na ošetřovně, kde jí pomáhal s léčením pacientů. Svěřila se, že je zamilovaná do kapitána Raneka.
Když USS Voyager přiletěla zachránit zajatce, byl kapitán Ranek vážně zraněn. Doktor odmítl nechat se transportovat, dokud ho nevyléčí, a Jaryn za to byla velmi vděčná. Doktor před svým odchodem diskrétně Raneka upozornil, že má v posádce ženy, které ho obdivují, je tedy pravděpodobné, že nakonec s Ranekem navázala romantický vztah.
Jaryn
Jaryn
Jaryn
Jaryn
Jaryn
Jaryn
Jaryn
Jaryn
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X