lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Tokath

Tokath
Druh:

Romulan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

důstojník

Rodinný stav:

ženatý

 
Rodina:
manželka: Gi'ral
dcera: Ba'el
 
Další důležité osoby:
  Gi'ral
 
Účinkování: TNG Birthright
 
Představitel: Alan Scarfe
 
Kariéra:
2346 Byl ve službách romulanských ozbrojených sil a je možné, že se zúčastnil přepadení klingonské kolonie na planetě Khitomer. Po této akci, která neblaze proslula jako khitomerský masakr, nesouhlasil s popravou téměř 100 klingonských vězňů.
před 2369 Obětoval svoji vojenskou kariéru, aby vytvořil tajný vězeňský tábor v soustavě Carraya, kde vězni mohli dál žít své životy jako téměř svobodní jedinci. Sám se oženil s klingonskou zajatkyní Gi'ral a měli spolu dceru Ba'el.
2369 O kolonii v soustavě Carraya se dozvěděl Jaglom Shrek, který tuto informaci prodal Worfovi z USS Enterprise-D kapitána Picarda s tím, že tam možná stále žije jeho otec Mogh. Shrek Worfa dopravil na místo. Tokath nejprve trval na tom, že Worfovi nedovolí odletět, aby kolonii neprozradil. Worf ale začal učit mladé Klingony, kteří se v kolonii narodili a podle jeho názoru neměli dostatečné vědomosti o klingonských tradicích. Tokath tedy umožnil všem, kdo si to přáli, odletět pryč pod podmínkou, že nic neprozradí o existenci kolonie.
Tokath
Tokath
Tokath
Tokath
Tokath
Tokath
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X