lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Serova dr.

Serova dr.
Druh:

Hekaran

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2370

Povolání:

vědec

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
bratr: Rabal
 
Účinkování: TNG Force of Nature
 
Představitel: Margaret Reed
 
Kariéra:
před 2370 Spolupracovala se svým bratrem Rabalem na teorii, že kumulativní efekt warp motorů narušuje strukturu vesmíru. V Hekaranském koridoru, kde se nacházela její domovská planeta Hekara, se totiž toto narušení projevovalo velmi silně a Hekara se už dostala do přímého ohrožení.
2370 Oba sourozenci se snažili upozornit Federaci a ostatní druhy, které Hekaranský koridor používaly jako zkratku, na tyto nebezpečné jevy, ovšem v podstatě marně. Sáhli tedy k teroristickým akcím. Instalovali v koridoru verteronové bóje, které prolétající lodě zbavovaly možnosti letu warpem i komunikovat subprostorem. Postilhlo to loď DaiMona Praka a USS Fleming. USS Enterprise-D přiletěla pátrat po Fleming a Serova s Rabalem přicestovali na palubu. Nepodařilo se jim ale přesvědčit kapitána Picarda, že situace vyžaduje okamžité řešení. Serova tedy obětovala svůj život, odletěla svou lodí a přivodila explozi warp jádra. Vytvořila tak trhlinu v subprostoru, což kapitána přesvědčilo.
Rabal se stal jejím pokračovatelem a musel se dál snažit odstranit následky, jimiž narušený subprostor ohrožoval jeho domovskou planetu.
Federace v důsledku těchto událostí přijala kompromis a s okamžitou platností snížila rychlostní limit federačních lodí na warp 5 (kromě mimořádně naléhavých případů).
Doktorka Serova
Doktorka Serova
Doktorka Serova
Doktorka Serova
Doktorka Serova
Doktorka Serova
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X