lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rusot

Rusot
Druh:

Cardassian

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2375 - na palubě ukořistěné jem'hadarské lodi

Povolání:

gul

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: DS9 The Changing Face of Evil
 
Představitel: John Vickery
 
Kariéra:
2374 Důstojník cardassijských ozbrojených sil a přítel Damara. Sloužil s ním na stanici Terok Nor v krátkém období, kdy cardassijsko-dominionská aliance získala stanici zpět (viz epizoda DS9 Call to Arms).
2375 Brzy si uvědomil, že spojenectví s Dominionem pro Cardassii znamená vlastně okupaci a byl jedním z prvních, kdo se připojili k legátu Damarovi, když začal organizovat odboj. Stal se posléze Damarovou pravou rukou. Pomohl mu naplánovat první útok povstalců na dominionské klonovací zařízení na Rondac III (viz epizoda DS9 The Changing Face of Evil).
Jako Cardassian ze staré školy se nesmířil s tím, že Damar přijal pomoc Federace, a to konkrétně majora Kiry, která měla bohaté zkušenosti s vedením partyzánské války. Pravidelně nesouhlasil s jejími doporučeními a skutečnost, že Damar vždy dal za pravdu jí, ho frustrovala ještě víc. Nesmířil se například s tím, že Kira naplánovala útoky na různá zařízení s cardassjskou posádkou, protože byl nucen útočit na své vlastní lidi (viz epizoda DS9 When It Rains…).
Byl součástí malého týmu, který si dal za cíl ukrást od dominionské opravárenské stanice na oběžné dráze Kelvas V jem'hadarskou loď vyzbrojenou breenskou zbraní vysávající energii. Ztratil nervy, když to vypadalo, že plán selhal, a vytáhl zbraň na Kiru a Oda. Navrhl Damarovi, aby si loď se zbraní vzali pro sebe a s její pomocí obnovili cardassijskou říši. Damar, kterému bylo jasné, že něco takového je vyloučené, a také to, že Rusot není schopen se změnit, byl nucen ho zastřelit (viz epizoda DS9 Tacking into the Wind).
Gul Rusot
Gul Rusot
Gul Rusot
Gul Rusot
Gul Rusot
Gul Rusot
Gul Rusot
Gul Rusot
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X