lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Gor

Gor
Druh:

Breen

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

thot

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: DS9 Penumbra
 
Představitel: Todd Slayton
 
Kariéra:
2375 Gor byl představitelem Breenské konfederace ve spojené breensko-cardassijsko-dominionské flotile v Alfa kvadrantu. Jeho titul zněl thot, což je - jak se domníval Damar - ekvivalent cardassijské funkce legáta. Vůdkyně Founderů v Alfa kvadrantu s ním a jeho nadřízenými vyjednala prostřednictvím subprostorového spojení alianci a on vedl breenskou flotilu, která letěla do cardassijského prostoru, aby se zapojila do bojů proti Federaci. Jeho loď cestou zajala nadporučíka Worfa a poručíka Ezri Dax, kteří uvízli na jedné z planet soustavy Goralis (viz epizoda DS9 Penumbra).
Jelikož spojenectví s Breeny bylo pro vývoj války důležité, stal se Gor pro vůdkyni Founderů důležitější než legát Damar, což značně přispělo k tomu, že Damar prohlédl a začal bojovat za osvobození Cardassie.
Thot Gor vedl smělý útok na velitelství Hvězdné flotily na Zemi a velel breenské flotile v druhé bitvě v soustavě Chin'toka, která byla výrazným vítězstvím Dominionu (viz epizody DS9 Strange BedfellowsThe Changing Face of Evil).
V poslední fázi války byl Gor - možná pouze jako styčný důstojník s vůdkyní Founderů - vystřídán thotem Pranem (viz epizoda DS9 Tacking Into the Wind).
Thot Gor
Thot Gor
Thot Gor
Thot Gor
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X