lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Sulu Hikaru  (zrcadlový vesmír)

Sulu Hikaru (zrcadlový vesmír)
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

bezpečnostní důstojník

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: TOS Mirror, Mirror
 
Představitel: George Takei
 
Kariéra:
před 2267 Sloužil na ISS Enterprise kapitána Kirka jako člen bezpečnosti. Je pravděpodobné, že se zodpovídal terranské tajné službě či podobné organizaci, která měla moc i nad kapitány hvězdných lodí. V bitce, o níž nejsou k dispozici žádné informace, získal velkou jizvu na pravém spánku a tváři. Zajímal se o komunikačního důstojníka poručíka Uhuru.
2267 Když se nad planetou Halkan dostal na palubu v důsledku iontové bouře výsadek z našeho vesmíru, dostala Uhura z našeho vesmíru za úkol odlákat na můstku jeho pozornost od jeho displeje, na němž neustále sledoval bezpečnostní situaci na lodi. Později, když se zrcadlový Spock chystal oba výsadky opět vyměnit, přivedl do místnosti transportéru svůj bezpečnostní tým, aby tomu zabránil. Družka zrcadlového kapitána Kirka Marlena Moreauová ale zasáhla Tantalovým polem a výsadky byly úspěšně navráceny na svá místa (viz epizoda TOS Mirror, Mirror). O jeho dalších konkrétních osudech není známo nic než to, že nadále nejspíše sloužil pod velením kapitána Spocka.
2370 Informace o dějinách zrcadlového vesmíru po Kirkově osudném výsadku roku 2267 získala major Kira ze stanice Deep Space 9 od intendantky Kiry ze zrcadlového vesmíru, která žila na stanici Terok Nor (viz epizoda DS9 Crossover).
Hikaru Sulu
Hikaru Sulu
Hikaru Sulu
Hikaru Sulu
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X