lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Kirk James Tiberius (alternativní realita) Kirk Peter >>>

Kirk James Tiberius  (zrcadlový vesmír)

Kirk James Tiberius (zrcadlový vesmír)
Druh:
Terran
Pohlaví:
muž
Narození:
není známo
Úmrtí:
není známo
Povolání:
kapitán ISS Enterprise
Rodinný stav:
není známo

Důležité osoby

Marlena Moreauová

Další informace

Učinkování:
TOS Mirror, Mirror
Představitel:
William Shatner

Kariéra

před 2267

Stal se kapitánem ISS Enterprise tím, že zavraždil bývalého kapitána Christophera Pikea. Jeho první akcí bylo potlačení povstání na planetě Gorlan tím, že celou planetu zničil. Druhou akcí bylo popravení 5000 kolonistů na planetě Vega IX.

Ke vzestupu k moci a jejímu udržení mu značně pomohla skutečnost, že vlastnil tzv. Tantalovo pole, přístroj, který mu umožňoval kohokoliv na lodi na dálku vaporizovat. Přístroj před časem ukradl mimozemskému vědci.

2267

S výsadkem navštívil planetu Halkan, aby Halkance přinutil poskytnout dilithium, jehož zásoby na planetě byly velmi významné. Halkanci dostali několik hodin na rozmyšlenou a výsadek se pokoušel transportovat zpět na loď. Iontová bouře ale způsobila, že si vyměnil místo s totožným výsadkem v našem vesmíru a materializoval se na USS Enterprise, zatímco druhý výsadek se materializoval na ISS Enterprise.

Spock z našeho vesmíru si ihned všiml, že Kirk a ostatní se chovají nezvykle necivilizovaně, a přišel na to, co se stalo. V zrcadlovém vesmíru to rovněž zjistili a na obou stranách vypočítali okamžik, kdy bude možné výsadky prostřednictvím transportního paprsku vrátit (viz epizoda TOS Mirror, Mirror).

po 2267

Po svém návratu byl svržen svým prvním důstojníkem Spockem, který byl ovlivněn setkáním s kapitánem Kirkem a jeho výsadkem z našeho vesmíru. O dalších jeho osudech není nic známo.

2370

Informace o osudech zrcadlového Kirka po osudném výsadku roku 2267 a o dalších dějinách zrcadlového vesmíru získala major Kira ze stanice Deep Space 9 od intendantky Kiry ze zrcadlového vesmíru, která žila na stanici Terok Nor (viz epizoda DS9 Crossover).

Obrázky

Kapitán Kirk
Kapitán Kirk
Kapitán Kirk
Kapitán Kirk
<<< Kirk James Tiberius (alternativní realita) Kirk Peter >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries