lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Lemli Roger

Lemli Roger
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

člen posádky USS Enterprise

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: TOS Who Mourns for Adonais?
 
Představitel: Roger Holloway
 
Kariéra:
2266 - 2267 Sloužil na USS Enterprise kapitána Kirka v operační divizi, střídavě v technické i v bezpečnostní sekci. Byl přítomen u mnoha akcí, z nichž uvádíme pouze výběr.
Byl u inženýrské stanice na můstku, když se loď setkala s bytostí, která tvrdila, že je řecký bůh Apollón (viz epizoda TOS Who Mourns for Adonais?).
Byl ve strojovně, když sonda Nomad poškodila warp jádro, a pomáhal šéfinženýru Scottovi s jeho opravou (viz epizoda TOS The Changeling).
Často sloužil u transportéru (viz například epizody TOS The Doomsday Machine, A Private Little WarA Piece of the Action).
Spolu s Lesliem a dalšími důstojníky bezpečnosti se zúčastnil památné rvačky mezi personálem USS Enterprise a Klingony v baru na stanici K-7 (viz epizody TOS The Trouble with Tribbles, DS9 Trials and Tribble-ations).
2268 Kelvan Rojan ho proměnil v bílou kostku. Naštěstí přežil a byla mu potom vrácena původní podoba (viz epizoda TOS By Any Other Name).
Když se Enterprise setkala s Garym Sevenem a cestovala do roku 1968, zneškodnil ho Seven v místnosti transportéru (viz epizoda TOS Assignment: Earth).
Vystřelil na kalandanský počítač a vyřadil hologramy Losiry, čímž zachránil život kapitánovi, doktoru McCoyovi a poručíku Suluovi (viz epizoda TOS That Which Survives).
2269 Spolu s kolegou hlídal romulanskou komandérku, když ji a Spocka transportovali z romulanského dravce zpět na Enterprise, a eskortoval ji na můstek (viz epizoda TOS The Enterprise Incident).
Asistoval kolegovi, který podlehl účinkům interfázového prostoru, a dovedl ho do ošetřovny (viz epizoda TOS The Tholian Web).
Byl určen jako bezpečnostní stráž při léčebné proceduře kapitána Garthe z Izaru na planetě Elba II (viz epizoda TOS Whom Gods Destroy).
Když na lodi byli Bele a Lokai, měl rozkaz zatknout je. Pokusil se zatknout Lokaie a vystřelil na něj z phaseru, kvůli jeho ochrannému energetickému štítu se ale výstřel minul účinkem (viz epizoda TOS Let That Be Your Last Battlefield).
Roger Lemli
Roger Lemli
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X