lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Laura

Laura
Druh:

Pozemšťan / Borg

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Unimatrix Zero
 
Představitel: Joanna Heimbold
 
Kariéra:
2367 Laura byla s největší pravděpodobností příslušnicí Hvězdné flotily a sloužila na některé z lodí, které se střetly s některým borgským plavidlem.
Poznámka: Údaj, že byla asimilována v bitvě u Wolf 359 (viz epizoda TNG The Best of Both Worlds), je pravděpodobně nesprávný. Krychle, která ji mohla asimilovat v průběhu této bitvy, byla později zničena, takže by zahynula se všemi Borgy na palubě.
před 2376 Byla jednou z nepatrného procenta Borgů trpících tzv. recesivní mutací, která takto postiženým Borgům umožňovala osvobodit se v periodě regenerace od kolektivního vědomí a spolu s ostatními takto postiženými Borgy existovat se svými bývalými identitami ve virtuálním světě nazvaným Unimatice nula. V Unimatici nula se přátelila s Annikou, jinak Sedmou z Devíti, až do okamžiku, kdy Annika roku 2374 borgský kolektiv opustila (viz epizoda VOY Scorpion).
2376 V důsledku nanoviru, který do kolektivu prostřednictvím centrálního plexu vypustili kapitán Janewayová, Tuvok a B'Elanna Torres, získala svou individualitu i v bdělém stavu. Další informace o ní nejsou k dispozici.
Laura
Laura
Laura
Laura
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X