lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Galen Richard dr.

Galen Richard dr.
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2369 - při explozi raketoplánu

Povolání:

profesor

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: TNG The Chase
 
Představitel: Norman Lloyd
 
Kariéra:
30. léta 24. století Pravděpodobně největší archeolog 24. století. Byl to učitel archeologie Jeana-Luca Picarda, budoucího kapitána USS Enterprise-DUSS Enterprise-E a jeho osobní přítel. Naposledy se osobně setkali roku 2339, kapitán Picard ale stále sledoval Galenovu práci a objevy.
před 2369 Profesor Galen strávil mnoho let svého života, když se pokoušel dokázat svou teorii, že mnoho humanoidních druhů v galaxii má stejný genetický původ. Prastarý vymřelý humanoidní druh totiž před více než 4 miliardami let "osadili" oceány mnoha světů svým genetickým materiálem. Galen strávil mnoho let tím, že sbíral genetické informace z nejméně 19 planet v kvadrantech Alfa a Beta, aby potvrdil svou teorii. Jeho největším objevem bylo, že genetické kódy z těchto planet mohou být sestaveny do počítačového programu, který obsahuje zprávu od těchto prapředků.
2369 Chtěl do svého výzkumu zapojit Picarda, ten ale odmítl. Profesor Galen potom zahynul cestou na Indri VIII, když jeho raketoplán zničili Yridiané pracující pro Cardassiany. Picard s pomocí posádky potom jeho práci a hádanku kódů v genetických vzorcích rozluštil.
Profesor Galen
Profesor Galen
Profesor Galen
Profesor Galen
Profesor Galen
Profesor Galen
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X