lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Lethe Lew (alternativní realita) >>>

Leucon

Leucon
Druh:
Brunal
Pohlaví:
muž
Narození:
není známo
Úmrtí:
není známo
Povolání:
není známo
Rodinný stav:
ženatý

Rodina

manželka:

Yifay

syn:

Icheb

Další informace

Učinkování:
VOY Child's Play
Představitel:
Mark A. Sheppard

Kariéra

cca 2360

Souhlasil s tím, aby jeho nenarozený syn byl geneticky pozměněn tak, aby u Borgů, kteří pořádali pravidelné nájezdy na brunalský domovský svět, vyvolal smrtelný patogen, ba pravděpodobně se na tom podílel.

cca 2675

Spolu se svou manželkou Yifay vyslali syna Icheba v malé vesmírné lodi do borgského prostoru, aby byl asimilován. K tomu také došlo a všichni Borgové na krychli, která Icheba asimilovala, zemřeli, kromě Icheba a čtyř dětí, které byly chráněné v dozrávacích komorách. Borgové ale jejich vysílání o pomoc nevzali na vědomí, takže se Ichebův patogen nerozšířil.

2376

Přes protesty Sedmé byl Icheb, který byl z krychle zachráněn posádkou USS Voyager kapitána Janewayové, navrácen na domovský svět. Yifay usoudila, že je nutné toho využít a znovu Icheba poslat k Borgům. Jakmile Voyager odletěl, uspala Icheba sedativy navzdory Leuconovým protestům, který se domníval, že jeho syn už toho prožil dost, a v jednomístné lodi ho potom oba poslali směrem k ústí borgského transwarp tunelu. Sedmá ale mezitím zjistila, co Ichebovi v minulosti provedli a co mu hrozí, a přemluvila kapitána, aby se pro něj vrátili.

Obrázky

Leucon
Leucon
Leucon
Leucon
Leucon
Leucon
Leucon
Leucon
<<< Lethe Lew (alternativní realita) >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries