lcars
logo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
<<< Ballardová (TNG) Balok >>>

Ballardová Lyndsay

Ballardová Lyndsay
Druh:
Pozemšťan
Pohlaví:
žena
Narození:
2349
Úmrtí:
2374 - Delta kvadrant, Vyntadská oblast, planeta třídy M
Povolání:
praporčík Hvězdné flotily
Rodinný stav:
svobodná

Rodina

otec:

Ballard

Další informace

Učinkování:
VOY Ashes to Ashes
Představitel:
Kim Rhodes

Kariéra

před 2371

V průběhu studií na Akademii Hvězdné flotily byl jejím spolužákem Harry Kim, s nímž se spřátelila. Naučila ho bruslit. Harry do ní byl zamilovaný, nikdy jí to ale neřekl.

Poznámka: Ke konci studia na Akademii se Harry Kim zřejmě seznámil s Libby, s níž byl zasnoubený v okamžiku, kdy se na palubě Voyageru dostal do kvadrantu Delta.

2371

Po absolvování Akademie byla s hodností praporčíka přidělena na USS Voyager kapitána Janewayové. Při první misi, kdy v Badlands pátrali po makistické lodi, byla loď unesena paprskem bytosti zvané Ochránce do Delta kvadrantu (viz epizoda VOY Caretaker). Byla přidělena do strojovny.

2373

Spolu s Harrym Kimem letěli na misi na planetu třídy M ve Vyntadské oblasti, na níž se podle údajů senzorů mělo vyskytovat velké množství dilithiové rudy. Ukázalo se ale, že to byla léčka jedné z hirogenských loveckých skupin. Při ústupu do raketoplánu byla zasažena neurálním disruptorem a cestou zpět na Voyager zemřela. Měla tradiční pohřeb, na němž byl Harry Kim hlavním řečníkem, a její tělo bylo v torpédovém pouzdře vystřeleno do vesmírného prostoru.

Pouzdro s jejím tělem po několika týdnech objevili Kobalové a oživili ji. Stala se z ní Jhet'leya, dcera Q'reta a sestra Tynsiyi.

2376

Ani jako Jhet'leya neztratila vzpomínky na svůj minulý život a uprchla zpět na Voyager. Nakrátko zde díky Doktorovi znovu získala lidský vzhled, nakonec se ale musela smířit s tím, že zemřela v roce 2373, a vrátila se ke Kobalům. Od toho okamžiku byla vedena jako nezvěstná (MIA - Missing in action).

2377

Sedmá našla její jméno na seznamu zemřelých členů posádky, když jí selhával kortikální uzel a ona byla přesvědčena, že zemře. Kapitánu Janewayové chtěla objasnit, že nebude prvním členem posádky, kterého ztratí (viz epizoda VOY Imperfection).

Obrázky

Lyndsay Ballardová
Lyndsay Ballardová
Lyndsay Ballardová
Lyndsay Ballardová
Lyndsay Ballardová
Lyndsay Ballardová
Lyndsay Ballardová
Lyndsay Ballardová
<<< Ballardová (TNG) Balok >>>
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries