lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Mezoti

Mezoti
Druh:

Norcadian

Pohlaví:

žena

Narození:

2368

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Collective
 
Představitel: Marley S. McClean
 
Kariéra:
před 2376 Mezoti byla norcadianská dívka, kterou asimilovali Borgové. Krychle, na níž žila, byla napadena patogenem, který zabil všechny dospělé Borgy, na lodi, která byla odpojena od kolektivu, zůstala pouze pětice dětí.
2376 Tyto děti zajaly Deltaplán s komandérem Chakotayem, Tomem Parisem, Harrym Kimem a Neelixem na palubě a požadovaly výměnou za rukojmí deflektor USS Voyager kapitána Janewayové. Kapitán na krychli vyslala Sedmou, která zjistila, že Borgové jejich nouzový signál zachytili, že je ale nepřiletí zachránit, protože by to bylo neefektivní. Přesvědčila je, aby s ní šly na Voyager. Doktor jim odstranil možné maximum implantátů a Sedmá se ujala jejich výchovy (viz epizoda VOY Collective).
2377 Posádka Voyageru nedokázala kontaktovat Norcadiany, ale podařilo se jí spojit se s Wysanty, druhem, jehož příslušníci byli dvojčata Azan a Rebi, rovněž osvobození z borgské krychle. Azan a Rebi se vrátili na svou planetu a Wysantové souhlasili s tím, že se postarají rovněž o Mezoti (viz epizoda VOY Imperfection).
Mezoti
Mezoti
Mezoti
Mezoti
Mezoti
Mezoti
Mezoti
Mezoti
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X