lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Alice  (loď)

Alice (loď)
Druh:

neznámý

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Alice
 
Představitel: Claire Rankin
 
Kariéra:
před 2376 Byla to ženská postava, personifikace lodi, která se zjevovala svým pilotům jako žena jejich druhu. Loď podle svých slov pocházela z vesmírné anomálie zvané částicová fontána, ovšem o jejích konstruktérech nejsou k dispozici žádné informace. Spojovala se se svými piloty prostřednictvím neurogenického rozhraní a postupně je zcela ovládla. Mohla jim i poškodit mozek.
Byla ve vlastnictví muže druhu Harkonianů, který ji prodal obchodníku Abaddonovi, majiteli Abaddonova skladu ztracených pokladů v Delta kvadrantu. Zjistila, že Abaddon není kompatibilní, a tak v jeho skladu čekala na dalšího pilota.
2376 Člun koupil Tom Paris z USS Voyager kapitána Janewayové a pojmenoval ho Alice po nepřístupné Alici Battistové, do níž byl zamilovaný na Akademii Hvězdné flotily. Ukázalo se, že je velmi kompatibilním pilotem, a Alice ho ve snaze dostat se domů přinutila doletět až k částicové fontáně. Tam ji ale dostihl Voyager, B'Elanna se s pomocí Doktora dostala do Tomova vědomí, takže odlákala jeho pozornost, a Voyager ho dokázal transportovat na palubu. Neřízená Alice vletěla do částicové fontány, kde explodovala.
Alice
Alice
Alice
Alice
Alice
Alice
Alice
Alice
"Alice", jak ji viděl Abaddon
"Alice", jak ji viděl Abaddon
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X