lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Anna

Anna
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: TNG Liaisons
 
Představitel: Barbara Williams
 
Kariéra:
před 2363 Lidská žena, která přežila havárii terrellianské přepravní lodi na měsíci třídy M relativně nedaleko od Iyaaranského domovského světa. Sedm let tam přežila v naprosté samotě.
před 2370 Po sedmi letech na měsíci ztroskotal muž. Anna mu vyléčila zranění a vzájemně se zamilovali. Vedla si deník, do kterého zapisovala, co se stalo po havárii, včetně detailů o jejich vztahu. O jejich dalším osudu nejsou žádné informace.
Anniny zápisky nalezli Lyaarané a byli naprosto fascinováni emocemi, které v nich objevili. Jelikož sami žádné emoce nepociťovali, rozhodli se něco o nich zjistit.
2370 Příležitost se naskytla v podobě převážně lidské posádky USS Enterprise-D kapitána Picarda. Zatímco Byleth a Loquel prováděli svůj výzkum na palubě Enterprise, letěl velvyslanec Voval s kapitánem jako pilot na svůj domovský svět. Předstíral ztroskotání na stejném měsíci, kde byly nalezeny Anniny zápisky, a pomocí zařízení ve formě přívěšku předstíral, že je Anna. Snažil se docílit toho, aby se Picard do Anny zamiloval, kapitán ho ale nakonec prohlédl.
Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
Anna
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X