lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

P'Chan

P'Chan
Druh:

druh 571 / Borg

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2376 - nejmenovaná planeta

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Rodina:
otec: Dornar
matka: Ansha
 
Alternativy: 4 z 9, Čtvrtý z Devíti
 
Účinkování: VOY Survival Instinct
 
Představitel: Tim Kelleher
 
Kariéra:
před 2368 Byl příslušníkem neznámého druhu s borgským označením druh 571, milujícím synem Dornara a Anshi. Při borgském útoku byli jeho rodiče zabiti a on byl asimilován. Stal se Čtvrtým z Devíti, členem devítičlenné unimatice 01, jejímiž příslušníky byli také Sedmá z Devíti, Druhý z Devíti neboli Lansor a Třetí z Devíti neboli Marika Willkarah. Jeho funkce v unimatici byla sekundární doplněk unimatice 01.
2368 Loď unimatice 01 ztroskotala na planetě s borgským označením 1865 Alfa, přičemž ostatních pět členů unimatice zahynulo. Ztroskotání poškodilo jejich spojení s kolektivem a on si vzpomněl na své jméno a na svou minulost před asimilací. Přál si zůstat individuem, ale Sedmá z Devíti mu vpíchla své nanosondy, aby ho dovedla zpět ke kolektivu, a vymazala jeho i své vzpomínky na tento incident. Její akce ho velmi silně spojila s Třetí a se Čtvrtým, takže jejich myšlenky, city, dokonce sny neustále slyšel v hlavě.
po 2368 Jemu a dvěma s ním spojeným Borgům se podařilo uprchnout od kolektivu. V naději, že se z nich stanou jedinci, si dali odstranit borgské implantáty na Inavar Prime. Neurální spojení mezi nimi se ale odstranit nepodařilo.
po 2374 Dozvěděl se, že se Sedmá z Devíti stala individuem a členkou posádky USS Voyager kapitána Janewayové. Spolu se svými společníky odcestoval na markonianskou stanici, protože věděli, že se tam Voyager na své cestě do Alfa kvadrantu zastaví, s cílem vynutit si od Sedmé pomoc.
2376 Když kapitán na markonianské základně pořádala dny otevřených dveří, dostali se všichni na loď a pokusili se neurálním linkem získat od Sedmé informace. Byli odhaleni a Doktor zjistil, že sice může odstranit jejich spojení, že ale nepřežijí déle než čtyři týdny. P'Chan se rozhodl, že tento čas stráví na nedaleké obyvatelné planetě, aby byl pod širým nebem.
Čtvrtý z Devíti
Čtvrtý z Devíti
P'Chan
P'Chan
P'Chan
P'Chan
P'Chan
P'Chan
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X