lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Willkarah Marika

Willkarah Marika
Druh:

Bajoran / Borg

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2376 - USS Voyager

Povolání:

inženýrka, příslušnice Hvězdné flotily

Rodinný stav:

vdaná

 
Alternativy: 3 z 9, Třetí z Devíti
 
Účinkování: VOY Survival Instinct
 
Představitel: Bertila Damas
 
Kariéra:
2367 Sloužila, zřejmě se svým manželem, na USS Excalibur, kde byla přidělena do strojovny. Zřejmě v průběhu střetu s Borgy u Wolf 359 (viz epizoda TNG The Best of Both Worlds byla asimilována. Stala se Třetí z Devíti, členem devítičlenné unimatice 01, jejímiž příslušníky byli také Sedmá z Devíti, Druhý z Devíti neboli Lansor a Čtvrtý z Devíti neboli P'Chan. Její funkce v unimatici byla pomocný procesor unimatice 01.
2368 Loď unimatice 01 ztroskotala na planetě s borgským označením 1865 Alfa, přičemž ostatních pět členů unimatice zahynulo. Ztroskotání poškodilo jejich spojení s kolektivem a ona si vzpomněla na své jméno a na svou minulost před asimilací. Přála si zůstat individuem, ale Sedmá z Devíti jí vpíchla své nanosondy, aby ji dovedla zpět ke kolektivu, a vymazala její i své vzpomínky na tento incident. Její akce ji velmi silně spojila s Druhým a se Čtvrtým, takže jejich myšlenky, city, dokonce sny neustále slyšela v hlavě.
po 2368 Jí a dvěma s ní spojeným Borgům se podařilo uprchnout od kolektivu. V naději, že se z nich stanou jedinci, si dali odstranit borgské implantáty na Inavar Prime. Neurální spojení mezi nimi se ale odstranit nepodařilo.
po 2374 Dozvěděla se, že se Sedmá z Devíti stala individuem a členkou posádky USS Voyager kapitána Janewayové. Spolu se svými společníky odcestovala na markonianskou stanici, protože věděli, že se tam Voyager na své cestě do Alfa kvadrantu zastaví, s cílem vynutit si od Sedmé pomoc.
2376 Když kapitán na markonianské základně pořádala dny otevřených dveří, dostali se všichni na loď a pokusili se neurálním linkem získat od Sedmé informace. Byli odhaleni a Doktor zjistil, že sice může odstranit jejich spojení, že ale nepřežijí déle než čtyři týdny. Marika se rozhodla, že tento čas stráví na Voyageru, protože milovala cestování na vesmírných lodích.
Třetí z Devíti
Třetí z Devíti
Marika Willkarah
Marika Willkarah
Marika Willkarah
Marika Willkarah
Marika Willkarah
Marika Willkarah
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X