lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Ru'afo

Ru'afo
Druh:

So'na

Pohlaví:

muž

Narození:

před 2275 - Baˇku

Úmrtí:

2375 - při explozi kolektoru

Povolání:

ahdar

Rodinný stav:

neznámý

 
Alternativy: Ro'tin
 
Účinkování: film Star Trek: Insurrection
 
Představitel: F. Murray Abraham
 
Kariéra:
před 2275 Narodil se jako Ro'tin na planetě Ba'ku. Patřil ke skupině mladých jedinců, kteří toužili cestovat vesmírem a zkoumat galaxii, což bylo v příkrém rozporu s filozofií Ba'ku, kteří dobrovolně zvolili prostý život blízký přírodě a vzdali se moderních technologií.
2275 Po neúspěšném pokusu získat vládu nad obyvateli byl spolu se svými společníky vykázán do exilu. Všichni si změnili jména, stal se z nich nomádský druh říkající si Son'a a on se stal jejich vůdcem s titulem ahdar. Svůj původ pečlivě tajili i před svými spojenci.
před 2375 Tím, že opustili planetu a dostali se z dosahu metafázové radiace, kterou byla nasycena atmosféra planety a díky níž jsou Ba'ku mimořádně dlouhověcí, začali téměř normálně stárnout. Ru'afo se rozhodl metafázovou radiaci získat a začal vyvíjet kolektor, který by ji z atmosféry Ba'ku odčerpal, i když by jeho použití učinilo planetu neobyvatelnou.
2375 Spojil se s admirálem Hvězdné flotily Matthewem Doughertym, který se stejným cílem - dosáhnout téměř nesmrtelnosti - získal na základě podvodu souhlas Rady Federace, a pokusil se dokončeným kolektorem radiaci získat. Proti němu a Doughertymu se postavila posádka USS Enterprise-E kapitána Picarda a Ru'afo zahynul při explozi kolektoru.
Ahdar Ru'afo
Ahdar Ru'afo
Ahdar Ru'afo
Ahdar Ru'afo
Ahdar Ru'afo
Ahdar Ru'afo
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X