lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Lessing Noah

Lessing Noah
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

důstojník Hvězdné flotily

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Equinox
 
Představitel: Rick Worthy
 
Kariéra:
2370 Sloužil na vědecké lodi USS Equinox kapitána Ransoma. Byl na palubě, když loď vtáhl paprsek bytosti zvané Ochránce do Delta kvadrantu.
před 2375 Bezvýhradně podporoval kapitána Ransoma a prvního důstojníka Burkea v zabíjení nukleogenických bytostí z jiné dimenze a ve využívání jejich pozůstatků k posílení warp pohonu lodi. Equinox se v důsledku toho ocitl pod jejich téměř neustálými útoky a v roce 2375 byl jedním z asi deseti členů posádky, kteří přežili.
2375 Nouzový signál vyslaný při jednom z útoků nukleogenických bytostí zachytil USS Voyager kapitána Janewayové. Posádka Equinoxu přijala na chvíli jejich pohostinství, ovšem rozhodla se dostat se do Alfa kvadrantu vlastními silami osvědčeným způsobem. Ukradli generátor pole, zanechali Voyager bezbranný a odletěli.
Lessing byl zajat, když se kapitán schoval s Equinoxem u nejmenované planety se zásobami deuteria. Odmítl podat kapitánu Janewayové informace, když ale na něj pustila nukleogenické bytosti, povolil. Zavedl Voyager k Ankariům, u nichž se posádka Equinoxu o existenci těchto bytostí dozvěděla, a kapitán s nimi docílila dohody. Vzala potom na palubu další čtyři členy posádky Equinoxu, všechny zbavila hodnosti a přikázala, že budou pracovat pod přísným dozorem. Roku 2377 se s největší pravděpodobností dostal s Voyagerem domů.
Noah Lessing
Noah Lessing
Noah Lessing
Noah Lessing
oah Lessing
oah Lessing
Noah Lessing
Noah Lessing
Noah Lessing
Noah Lessing
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X