lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Ransom Rudolph

Ransom Rudolph
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

2375 - USS Equinox

Povolání:

exobiolog, kapitán USS Equinox

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Equinox
 
Představitel: John Savage
 
Kariéra:
před 2367 Byl to důstojník Hvězdné flotily a exobiolog. Poté, co učinil první kontakt s Yridiany, o nichž se myslelo, že vyhynuli, byl povýšen na kapitána.
2367 Dostal se do konfliktu s klingonským dravcem. Tři dny se před ním skrýval v mlhovině poblíž Epsilon IV, zatímco loď byla v šedém režimu, dokud Klingoni neodletěli.
2369 Jeho loď hlídkovala v blízkosti hranice s Romulanským hvězdným impériem. Když se setkal s romulanským plavidlem, vyhnul se boji tak, že se skryl v atmosféře plynného obra. Také Romulani nakonec odletěli.
2370 Velel vědecké lodi USS Equinox, když byla paprskem bytosti zvané Ochránce vtažena do Delta kvadrantu. Hned v prvním týdnu pobytu tam byl nucen proletět územím nepřátelského útvaru zvaného Krowtonská garda. Přišel při tom o 39 členů své posádky, což představovalo více než polovinu všech lidí na palubě. Tyto události ho trvale ovlivnily po zbytek jeho života.
před 2375 Dal souhlas k tomu, aby byly zabíjeny nukleogenické bytosti z jiné dimenze a používány jako palivo pro zdokonalený warp pohon, aby svou loď dostal rychleji domů. Equinox si tak vysloužil téměř nepřetržité útoky těchto bytostí, které posádku dále zdecimovaly.
2375 Při jednom z útoků vyslal opět nouzový signál, tentokrát mu ale odpověděl USS Voyager kapitána Janewayové. Jeho posádka už čítala pouhých deset členů. Poté, co přijali pohostinství na Voyageru, naplánovali, jak získají jeho generátor pole, a také to provedli, odletěli a zanechali Voyager bezbranný. Když ho kapitán Janewayová potom zahnala do úzkých, souhlasil, že se vzdá. Umožnil čtyřem členům posádky transportovat se na Voyager a sám odletěl s poškozeným Equinoxem, kterému unikala plasma, dostatečně daleko, aby jeho exploze Voyager nepoškodila ještě víc.
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
Kapitán Ransom
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X