lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Chapman William

Chapman William
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

poručík Hvězdné flotily, inženýr

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Someone to Watch over Me
 
Představitel: Brian McNamara
 
Kariéra:
2371 Byl přidělen na zcela novou loď USS Voyager pod velením kapitána Janewayové. Byl na palubě, když Voyager pátrající v Badlands po zmizelé makistické lodi zachytil paprsek neznámého druhu a během několika vteřin ho přenesl 70000 světelných let daleko do Delta kvadrantu (viz dvojepizoda VOY Caretaker).
2375 Pracoval na lodi jako strukturální inženýr.
Byl jedním ze dvou kandidátů na romantickou schůzku, když se Sedmá z Devíti rozhodla prozkoumat také tuto oblast lidského chování. Harry Kim doporučil jeho, druhý muž, praporčík Bronowski, podle něj nemá smysl pro humor. Sedmá byla s Harryho volbou spokojena, už s ním pracovala a uznávala, že je efektivní. Tom Paris však tuto volbu neshledal nejšťastnější, podle něj byl Chapman ve společnosti žen vždy nervózní. Měl pravdu.
Chapman šel na schůzku se Sedmou do simulátoru, do programu U Sandriny. Po nepříliš uspokojivé večeři, při níž ho Sedmá ohodila humrem, mu potom při tanci vykloubila rameno. Další pokusy o schůzky se už zřejmě nekonaly.
Krátce poté se měl zúčastnit turnaje dvojic ve stolním tenisu, byl ale jednou z prvních obětí epidemie vesmírné nemoci, kterou vyvolal časový disruptor, který na loď umístil kapitán Braxton z USS Relativity z 29. století. Jeho místo zaujala Sedmá z Devíti (viz epizoda VOY Relativity).
Poručík Chapman
Poručík Chapman
Poručík Chapman
Poručík Chapman
Poručík Chapman
Poručík Chapman
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X