lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

První

První
Druh:

Pozemšťan/Borg

Pohlaví:

muž

Narození:

2375 - USS Voyager

Úmrtí:

2375 - USS Voyager

Povolání:

voják

Rodinný stav:

neznámý

 
Alternativy: One
 
Účinkování: VOY Drone
 
Představitel: J. Paul Boehmer
 
Kariéra:
2375 Vznikl náhodou na palubě USS Voyager kapitána Janewayové poté, co se při komplikovaném nouzovém transportu smísily signály Doktorova mobilního holoemitoru z 29. století a nanosond Sedmé z Devíti. Vylepšené nanosondy získaly při první příležitosti organický materiál, konkrétně DNA praporčíka Mulcaheyho, a vyvinuly extrémně rychle dospívajícího Borga.
Přes rady Sedmé, aby ho zabila, dokud je čas, se kapitán rozhodla, že z něj vychová individuum vyznávající lidské morální hodnoty. Jeho výchovu dostala na starost Sedmá, která mu dala jméno První, a byla úspěšná.
První neúmyslně kontaktoval Borgy, kteří si pro něj přiletěli. Zachránil Voyager tím, že přinutil borgskou kouli, na jejíž palubě se právě nacházel, vletět do nebezpečného prostředí mlhoviny, kde explodovala. On sám přežil, ovšem jeho stav vyžadoval okamžitou operaci. To odmítl, protože věděl, že se Borgové jeho pokročilé technologie nikdy nevzdají a že by Voyager byl v trvalém nebezpečí. Zemřel na ošetřovně po pouhých několika dnech existence.
První
První
První
První
První
První
První
První
První
První
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X