lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Douglasová Sarina

Douglasová Sarina
Druh:

Pozemšťan - Vylepšený

Pohlaví:

žena

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Alternativy: Sarina
 
Účinkování: DS9 Statistical Probabilities, Chrysalis
 
Představitel: Faith C. Salie
 
Kariéra:
před 2374 Jako dítě byla ilegálně vylepšena urychlením vývinu nervových cest. Procedura byla úspěšná v tom ohledu, že její schopnosti byly vylepšeny, ale dovedla ji do stavu, kdy nevnímala okolí. Žila v blíže nespecifikovaném ústavu / sanatoriu spolu se třemi dalšími podobně postiženými jedinci, kteří měli problémy s integrací do společnosti, Lauren, Jackem a Patrickem, kde se o ně starala doktorka Loewsová.
2374 Když vyšlo najevo, že doktor Bashir je rovněž vylepšený, přicestovala pod dozorem doktorky Loewsové spolu s ostatními třemi na stanici Deep Space Nine. Doktorka Loewsová se domnívala, že seznámení s někým, kdo je rovněž vylepšený, přesto ale dokázal zapadnout do společnosti a vést normální život, jí prospěje. Celá skupina vylepšených provedla skvělou analýzu mírové nabídky Cardassie a Dominionu a odhalila její skrytý důvod. Další analýzy ji vedly k přesvědčení, že Federace nemůže válku vyhrát a že by se měla raději vzdát, aby předešla obrovskému množství obětí na životech. Skupina chtěla Damarovi a Weyounovi prozradit taktické plány Federace a pod vedením Jacka zneškodnila doktora Bashira, aby jim v tom nemohl zabránit. Ten Sarinu přesvědčil, že pokud mu nepomůže, bude Jack uvězněn a ona ho už nikdy neuvidí, takže ho rozvázala a on mohl Jackovi a ostatním ve zradě zabránit (viz epizoda DS9 Statistical Probabilities).
2375 Při další její návštěvě stanice doktor Bashir úspěšně provedl experimentální zákrok, který vyvinuli její vylepšení přátelé. Použil neurokortikální sondu a stimuloval vývoj synaptických spojů v mozku. Sarina tak začala vnímat okolí a dostala šanci normálně žít (viz epizoda DS9 Chrysalis).
Sarina
Sarina
Sarina
Sarina
Sarina
Sarina
Sarina Douglasová
Sarina Douglasová
Sarina Douglasová
Sarina Douglasová
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X