lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Parker  (TNG)

Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

důstojník Hvězdné flotily

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: TNG Yesterday's Enterprise
 
Představitel: neznámé
 
Kariéra:
2344 Byl důstojníkem Hvězdné flotily a sloužil na USS Enterprise-C kapitána Rachel Garrettové. Kapitán odpověděla na nouzový signál z klingonské kolonie na Narendra III, která byla pod útokem romulanských sil, a připojila se do bitvy po boku Klingonů. V průběhu boje se loď dostala do časové trhliny, která ji zanesla 22 let do budoucnosti a vytvořila tak alternativní časovou linii.
2366 Alternativní časová linie: Poškozená USS Enterprise-C se z trhliny v blízkosti válečné lodi Federace USS Enterprise-D kapitána Picarda. Federace v té době byla s Klingonskou říší už 22 let ve válce, která vznikla právě kvůli zmizení Enterprise-C z bitvy, což Klingoni považovali za zbabělost a urážku. Federace byla v této válce prohrávající stranou a Enterprise-D stále musela čelit klingonským útokům. Kapitán Garrettová byla při jednom takovém útoku zabita a její funkci převzal poručík Castillo. Když se objasnilo, k čemu došlo, vzal Castillo Enterprise-C časovou trhlinou zpět do roku 2344 k Narendra III. Parker při tom byl na postu šéfa operací.
2344 Enterprise-C byla v bitvě zničena Romulany, je však známo, že někteří členové posádky byli vzati do romulanského zajetí (viz epizoda TNG Redemption). O Parkerových osudech není nic známo.
Parker
Parker
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X