lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Patrick

Patrick
Druh:

Pozemšťan - Vylepšený

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: DS9 Statistical Probabilities, Chrysalis
 
Představitel: Michael Keenan
 
Kariéra:
před 2374 V dětství byl geneticky upraven ilegálním (a nezdařeným) způsobem, urychleným růstem nervových cest. Výsledkem byla dysfunkční osobnost, která nebyla schopná žít v normální společnosti.
2374 Spolu se třemi dalšími pacienty z ústavu přiletěl spolu se svou psychiatričkou doktorkou Loewsovou na Deep Space Nine, aby se setkal s doktorem Bashirem. Doktorka Loewsová se domnívala, že seznámení s někým, kdo je rovněž vylepšený, přesto ale dokázal zapadnout do společnosti a vést normální život, mu prospěje. Celá skupina vylepšených provedla skvělou analýzu mírové nabídky Cardassie a Dominionu a odhalila její skrytý důvod. Další analýzy ho vedly k přesvědčení, že Federace nemůže válku vyhrát a že by se měla raději vzdát, aby předešla obrovskému množství obětí na životech. Toto přesvědčení ho dovedlo až ke zradě (skupina chtěla Damarovi a Weyounovi prozradit taktické plány Federace), v níž mu zabránil doktor Bashir (viz epizoda DS9 Statistical Probabilities).
2375 Spolu s ostatními vylepšenými vyvinul způsob, jak pomoci Sarině Douglasové, vylepšené neschopné komunikace. Vrátil se s nimi na stanici, aby doktor Bashir tento experimentální zákrok provedl. Vystupoval při této příležitosti jako admirál Hvězdné flotily (viz epizoda DS9 Chrysalis).
Patrick
Patrick
Patrick
Patrick
Patrick
Patrick
Patrick
Patrick
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X