lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Hayes  (VOY)

Hayes (VOY)
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

viceadmirál Hvězdné flotily

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Hope and Fear
 
Představitel: Jack Shearer
 
Kariéra:
2373 Velí flotile lodí Hvězdné flotily bránící Zemi při útoku Borgů na sektor 001. Vzhledem k borgské minulosti kapitána Picarda dal USS Enterprise-E rozkaz, aby zůstala v hlubokém vesmíru a bitvy se nezúčastnila. Flotila byla poražena, on přežil (viz film Star Trek: First Contact).
2374 Jeho zpráva pro kapitána a posádku Voyageru je součástí datového přenosu, který Hvězdná flotily uskutečnila prostřednictvím hirogenské komunikační sítě. Byla silně poškozena, tak kapitán využila služeb Arturise, jehož druh je mimořádně nadaný na jazyky. Netušila, že Arturis jí přehrál podvrženou zprávu, v níž Hayes kapitánovi sděluje, že na ně čeká zcela nová USS Dauntless, která je dopraví do Alfa kvadrantu za 3 měsíce. Kapitán byla skeptická a nedůvěřivá a nakonec se jí podařilo pravou zprávu rozluštit. Admirál v ní říkal, že Hvězdná flotila prozatím pro Voyager nemůže nic udělat (viz epizoda VOY Hope and Fear).
2376 Když byla zřízena pravidelná komunikace s Voyagerem prostřednictvím komplexu MIDAS, posílá další zprávu. Informuje v ní kapitána, že Hvězdná flotily vyslala dvě lodě vstříc Voyageru, a požaduje podrobnější informace o zejména o Makistech. Kapitána to udivilo, pro ni Makisté už dávno byli integrální součástí její posádky (viz epizoda VOY Life Line).
Admirál Hayes
Admirál Hayes
Admirál Hayes
Admirál Hayes
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X