lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Arturis

Arturis
Druh:

druh 116

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

neznámé

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Hope and Fear
 
Představitel: Ray Wise
 
Kariéra:
2374 Je jedním z asi 20.000 jedinců velmi vyspělé civilizace, kteří nebyli asimilováni Borgy. K asimilaci došlo proto, že kapitán Janewayová z USS Voyager pomohla Borgům porazit druh 8472.
Je plný nenávisti a chce se pomstít. Při obchodní výpravě Neelixe a Toma Parise se s nimi spřátelí a přiletí na Voyager. Tam využije svého naprosto mimořádného nadání na jazyky - umí jich přes 4000 - a pod záminkou, že dešifruje poškozenou zprávu od Hvězdné flotily (viz epizoda VOY Hunters), nastrčí falešnou zprávu, která loď vyláká na souřadnice, kde čeká jeho loď, ovšem pomocí holografické technologie vybavená jako velmi pokročilá loď Hvězdné flotily s mimořádně rychlým kvantovým proudovým pohonem.
Měl v plánu pomstít se tím, že zajistí asimilaci celé posádky, nakonec se mu však podaří unést pouze kapitána a Sedmou. Dokonce poškodí navigaci, aby obě ženy, když se dostaly z cely, nemohly změnit směr. Voyager s modifikovaným pohonem kapitána a Sedmou transportuje pouhé vteřiny před příletem do borgského prostoru a on sám je asimilován Borgy.
Arturis
Arturis
Arturis
Arturis
Arturis
Arturis
Arturis
Arturis
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X