lcars
logo

Postavy

# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Ashmore

Ashmore
Druh:

Pozemšťan

Pohlaví:

muž

Narození:

neznámé

Úmrtí:

neznámé

Povolání:

praporčík Hvězdné flotily

Rodinný stav:

neznámý

 
Účinkování: VOY Persistence of Vision
 
Představitel: David Keith Anderson
 
Kariéra:
2370 Byl přidělen na zcela novou loď USS Voyager pod velením kapitána Janewayové.
2371 Byl na palubě, když Voyager pátrající v Badlands po zmizelé makistické lodi zachytil paprsek neznámého druhu a během několika vteřin ho přenesl 70000 světelných let daleko do Delta kvadrantu (viz epizoda VOY Caretaker).
Později téhož roku vyjádřil před Neelixem přání pochutnat si na makarónech se sýrem. Neelix chtěl vyhovět, a tak z tzv. šplichtu, mléka z planety Napinne, vyrobil brillový sýr, což mělo za následek, že všechny bioneurální gelové uzly lodi onemocněly virovou nákazou (viz epizoda VOY Learning Curve).
2372 V době, kdy byla celá posádka lodi pod vlivem bothanského telepata, o něm Kesina iluze Neelixe tvrdila, že si o něm (Neelixovi) myslel, že je Kazon (viz epizoda VOY Persistence of Vision).
2374 Byl přidělen do strojovny. Při setkání s entharanským zbraňovým dealerem Kovinem pomáhal B'Elanně držet Sedmou, která Kovina ve strojovně srazila k zemi (viz epizoda VOY Retrospect).
Když byl Voyager obsazen komandantem Karrem a jeho hirogenským oddílem, byl v té polovině posádky, která nebyla napojena na neurální interface, a pomáhal Harrymu Kimovi jednak při rozšiřování simulátorů, jednak zejména ve snaze dostat posádku ze simulátorů a získat kontrolu nad lodí zpět (viz epizoda VOY The Killing Game).
2375 Když byla na palubu Voyageru do strojovny přenesena druodská inteligentní zbraň hromadného ničení, měl službu ve strojovně. Na žádost Doktora vypnul krátce silové pole, aby Doktor mohl přistoupit ke zbrani a pohovořit s ní (viz epizoda VOY Warhead).
2376 Spolu s většinou posádky trpěl falešnými vzpomínkami na masakr nikonských kolonistů na Tarakis, které jim implantoval synaptický přenašeč umístěný v památníku. Kapitán se ho snažila povzbudit (viz epizoda VOY Memorial).
Krátce nato letěl s kapitánem Deltaplánem na návštěvu planety Pendari. Penk ale unesl Tuvoka a Sedmou, kterou donutil vybojovat v aréně dva zápasy v tsunkatse, takže se Deltaplán okamžitě vrátil, aby se zúčastnil záchranné operace (viz epizoda VOY Tsunkatse).
Praporčík Ashmore (2374)
Praporčík Ashmore (2374)
Praporčík Ashmore (2374)
Praporčík Ashmore (2374)
Praporčík Ashmore (2374)
Praporčík Ashmore (2374)
Praporčík Ashmore (2376)
Praporčík Ashmore (2376)
Praporčík Ashmore (2376)
Praporčík Ashmore (2376)
# A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

© 2000–2017 Webdesign: Samuel David Thorn, CZ Kontinuum Star Trek fan klub; Pozadí: Simply Pastel Night Sky by Ali Ries

Zavřít X